O nas

Estedentica to autorska klinika dentystyczna w Warszawie, która działa w oparciu o wiedzę i doświadczenie starannie dobranego zespołu stomatologów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. To ich profesjonalizm i zaangażowanie przekładają się na zadowolenie Pacjentów i – tym samym – budują sukces naszej Kliniki. Zapraszamy do Warszawy!

Panel Pacjenta

   

Misja

Klinika Estedentica w Warszawie to miejsce, w którym każdy Pacjent może poczuć się komfortowo i swobodnie.

Nasz interdyscyplinarny zespół lekarzy specjalistów tworzą perfekcjoniści i pasjonaci zawodu stomatologa, zapewniający najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia. Pragniemy, aby nasi Pacjenci byli świadomi tego, że uśmiech i zdrowe zęby często lepiej świadczą o człowieku niż sportowy samochód czy drogi garnitur. Zależy nam na tych, którzy wiedzą, że można wymagać więcej oraz cenią piękny i naturalny wygląd swoich zębów. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały (np. nowoczesne implanty) oraz najnowszy sprzęt stomatologiczny, optyczny i tomograficzny, zachowując najwyższe standardy septyki.

  • Misja
  • Misja
  • Misja


Historia

Projektując Klinikę Estedentica, mieliśmy na uwadze wyjątkową dbałość o najwyższy poziom leczenia, bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów, którzy pamiętają jeszcze nasz pierwszy, założony w 1993 roku przez dr Piotra Grochowskiego Gabinet Stomatologiczny przy ul. Ludnej 7 na warszawskim Powiślu.

Za priorytet uznaliśmy stworzenie w pełni profesjonalnego, zdolnego do wspólnego działania zespołu doświadczonych stomatologów. W 2008 roku otworzyliśmy nową, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt medyczny Klinikę Estedentica przy ul. Dobrej 27. Przez ponad 5 lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy Pacjentów. Tak powstało w sercu Warszawy miejsce, w którym zapewniamy kompleksową obsługę stomatologiczną na najwyższym światowym poziomie.

  • Historia
  • Historia
  • Historia


Co nas wyróżnia

Wyjątkowy zespół. Doskonali specjaliści. Nowoczesna technologia.

W Klinice Estedentica w Warszawie oferujemy kompleksową opiekę wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, dla których stomatologia jest wielką pasją i sztuką. Nasi specjaliści należą do prestiżowych międzynarodowych towarzystw naukowych i nieustannie doskonalą swoją wiedzę.

Podczas pracy w warszawskiej klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały, technologie oraz sprzęt stomatologiczny. Zwracamy szczególną uwagę na aspekty poprawności zgryzu, szczelności, sterylności i precyzji wykonywanych zabiegów. Dla dobrego stomatologa ważny jest również ostateczny wygląd wykonanej pracy, współgranie z linią uśmiechu oraz kolorem naturalnych zębów. Wrażliwi na potrzeby nie tylko warszawskich Pacjentów, wiemy, że w pracy stomatologa liczą się drobne szczegóły, które mają ogromny wpływ na jakość, trwałość i ostateczne wrażenie estetyczne.

Dbamy o to, aby wizyty naszych Pacjentów przebiegały w komfortowych warunkach i spokojnej atmosferze. Wiemy, że dzięki poprawie stanu uzębienia, uśmiechu oraz plastyce dziąseł dla wielu z nich otworzyły się nowe perspektywy…

  • Co nas wyróżnia
  • Co nas wyróżnia
  • Co nas wyróżnia


CT 3d CT 3d

TOMOGRAFIA


IMPLANTY IMPLANTY

ASTRA - DENTSPLY